10 Mayıs 2014 Cumartesi

OKK 29. Blog Tur: Serafina - Mine Duran // Tanıtım ve Çekiliş
Herkese merhaba!!


OKK olarak 29. blog turumuzla sizlerleyiz. Konuğumuz Mine Duran’ın yazmış olduğu Serafina kitabı. Değişik bir kurgusu olan bambaşka bir kitap. Okuma sürecinde güzel bir olay da yaşadık. Kitabın arka kapağında OKK takipçilerini bir sürpriz bekliyor!!Kitabımızı tanıyalım:
Zihninizde iki farklı kişiyle yaşıyor olsaydınız bununla nasıl başa çıkardınız?
Serafina ruhunda gömülü ikinci bir insanla yaşadıklarını bir sis perdesinin arkasından seyrediyordu. Üstelik adını meleklerden alacak kadar güzeldi.
Rus topraklarından kaçıp Osmanlı’ya sığınan meczup bir adamın tohumu, yalnızlıkla örülü bir dünyada büyüyen masum bir ruhtu o. Çektiği acılardan kurtulmak ve geçmişini unutmak için zihninde yeni bir kişilik yaratmıştı. Ancak yarattığı bu yeni benlik ona acıdan başka bir şey vaat etmiyordu.
Serafina, her sayfasıyla soluksuz okuyacağını kişisel bir savaş… Gencecik bir kadının düşlere sığınırken kendini kaybedişinin öyküsü…
Geriye yalnızca sessizlik kaldığında, çığlık atmak en öldürücü silahlardan biri olabilir… Belki de öldürücü çığlığı atan, iyilik ateşini yakan sizsinizdir ama bunu bilmiyorsunuzdur…

“Ürkütücü bir masal, postmodern bir şehir efsanesi gibi gizemli ve etkileyici…”
Okuyan Kızlar Kulübü

Tur Takvimi
10.05.2014
Duyuru – Takvim – Çekiliş
Çekiliş için Tık Tık!!
Facebook üzerinden yaptığımız çekiliş için Tık Tık!!!

11.05.2014Kitap TutkusuLa Fontaine Masalları
Kütüphanemden Kitap ManzaralarıCin Masalları12.05.2014
Yorum

Katkılarından dolayı Altın Bilek Yayınları’na teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok: