25 Aralık 2013 Çarşamba

Yeni Aldıklarım // Yepisyeni Kitaplarım ^^


Yine bir kitap alışverişiyle karşınızdayım. Sözler verdim elimdekiler bitmeden  kitap almayacağım diye ama dayanamadım. Ama ama valla sadece en çok istediklerimi aldım :(


 Study serisinin ilk kitabı Zehir Ustası'nı okuyup orijinal konusunu sevmiş, Valek'e ölmüştüm... Yorumuma BURADAN ulaşabilirsiniz :)  Üçlemenin devam kitapları olan Büyü Ustası ve Ateş Ustası'nı da alıp seriyi tamamladım... ^^   Yaşasın, yaşasın... :p


Amy Plum'ın Revenant üçlemesinin de (2. ve 3. kitap arasında 2.5 nolu novella var) sadece 2. kitabı bulunuyordu elimde, okumaya karar verdiğimiz için 1. yi de sepetime ekledim. Neden 2 tane aldım Benim İçin Öl'ü ve okumaya karar verdik ifadesi neyi ifade ediyor açıklayayım :) 

İkizimle kitap okuma zevklerimiz hemen hemen aynı ve kitaplığımızda da okunacak birçok ortak kitabımız var. Ve kitap okurken birbirimize mesaj atıp, alıntılar yollayıp, karakterleri çekiştirmeyi çok severiz. Bu nedenle kitapları birlikte okumaya karar vermiş Gönlünü Kimseye Kaptırma kitabında bunu yapmıştık. 

Bu konuda zevklerimizin uyuştuğu ve çok sevdiğimiz arkadaşımız One Better Day  de bu okuma seanslarımızın daimi bir üyesi :) Tazecik blogger One Better Day'ciğimiz henüz faaliyete geçmese de sadece kitaplar değil, her konuda yazacak, kendisinin çok değişik ilgi alanları var, takip etmenizi öneririm ^^ Bu kitap ise bestfriendim Gamze için ^^  Kendisi Sinan Yağmur'u çok sever, tüm kitaplarını almış okumuştur. Sinan Yağmur'un yeni çıkan bu kitabını kendisine ben hediye etmek istedim :) 


Bu da kitaptan ufak bir alıntı...


Ve yine yeni siparişlerimden Harlequin Yayınları'ndan Jill Monroe'nun Savaşçı Ruh kitabı :) Türü Mystery ^^ 
Bu kitap da üçlü okumalarımızdan birinin konuğu olacak ve benim için yeri bambaşka bir kitap... 

Herkese bol kitaplı günler! 
(Evet, bu lafı daha önce de ikizimden çalmıştım -_- ) 6 yorum:

Kitap Tutkusu dedi ki...

Ayy ayy ayy ne güzel gözüküyor kitapların :) Özellikle de Valek :))) Keyifle okuyalım canım! :))

Benherneysemo dedi ki...

Bu aynı zamanda senin de kitap alışverişin ikiz, çok teşekkürler ^_^

cangz dedi ki...

Keyifli okumalar dilerim.:)

Benherneysemo dedi ki...

Teşekkür ederim :)

Kitap Tutkusu dedi ki...

Herkese bol kitaplı günler ^^ <3

Benherneysemo dedi ki...

Evet, çaldım ne var ^_^