27 Mart 2013 Çarşamba

Okuyan Kızlar Kulübü - Blog Günleri


Ayın en güzel günüdür; hani okuldan falan eve gelirsiniz kapıda mis gibi bir koku karşılar sizi, bir de bir uğultu... Evde bilimum komşular, teyzeler... Toplanmışlar bir yanda çaylar, kısırlar, poğaçalar; bir yanda hummalı bir muhabbet... Siz çocuk aklınızla muhabbete bakmaz tabağınıza tepeleme yiyeceklerden doldurur, kafanızı kaldırıp konuşan kadınlara bakarsınız, tabağınıza yumulursunuz... Tatlı günlerdir bunlar... 

İşte Okuyan Kızlar Kulübü olarak bu tatlı anıları kitap aşkımızla birleştirdik ve BLOG GÜNLERİ diye sevilesi bir şey attık ortaya... Aynı altın günlerindeki gibi önce bir çekiliş yaptık ve her aya bir kişi gelecek şekilde sıralandık... Her ay bir arkadaşımıza bir kitap + yanında  minik hediyecikler göndereceğiz...  Hoş ve ufak paylaşımlarla mutlu olacağız... Arkadaşımız da hediyeleri ayrıntılı resimlerle paylaşacak... Hepimiz heyecan doluyuz ve çok eğleneceğimize yürekten inanıyoruz.

Sadece Okuyan Kızlar Kulübü değil iki de tatlı arkadaşımız eşlik edecek bize... Tuğçe'nin Kitaplığı ve Küçük Kızın Büyük Kütüphanesi... Gün Takvimimiz şöyledir: 

Nisan: Fighting!!!
Haziran: Kitap Tutkusu
Temmuz: Pudra Tozu
Ağustos: The Reading Lady

Bizden Ayrılmayın... :)

2 yorum:

tarih84 dedi ki...

Bir sonraki ay sıra sende güzelim şimdiden kitap seçimine başla hoş elinde illa okumak istediklerinin listesi de vardır malum bizde liste hiiç eksilmiyor.

Benherneysemo dedi ki...

Evet, yaşasın :) Olmaz mı? Ne yalan söyleyeyim üstünkörü bir kitap listesi yaptım bile eheheh :)