22 Nisan 2014 Salı

OKK 27.Blog Turu Dostluk Tüm Mevsimlerin Adıydı//Danielle Steel Tanıtım Ve Çekiliş


Herkese merhaba!!
OKK’nin 27. Blog turunun konuğu, kitapları dünyada 800 milyonun üzerinde satan yazar 
Danielle Steel ve Dostluk Tüm Mesimlerin Adıydı kitabı. 


Kitabımızı tanıyalım
New York Times'ın en çok satan yazarları arasında yer alan Danielle Steel'den, çocukluk yıllarında tanışan iki kız ve üç erkeğin ömür boyu süren dostluklarını, kimi zaman dostluktan da öte ilişkilerini konu alan dokunaklı bir roman…


Her biri kendine özgü kişiliklere ve yeteneklere sahip beş arkadaşın küçük yaşlarda başlayıp, gençlik hatta yetişkinlik yıllarında da devam eden güçlü dostluklarının hikâyesidir bu. Zamanla aralarında oluşan derin bağ sayesinde zorluklarla mücadele edecek, maceralar yaşayacak, kayıplara göğüs gerip yürekleri acıtan gerçeklerle yüzleşecek, hatta birbirlerine kalplerini sunacaklardır.
Yüreklere dokunan bu romanı okurken ömür boyu süren güçlü bağları keşfedecek, kendinizi unutulmaz bir yolculuğun içinde bulacaksınız.
"Danielle Steel'in alışık olduğumuz romanlarından oldukça farklı bir konuya sahip bu kitap, gerçek sevgiye, hayatın yükünü omuzlayan dostluğun penceresinden bakıyor."
-Booklist-


"Biraz nefes alıp rahatlamaya ihtiyacınız varsa, bu kitap tam size göre. İlk sayfasından sonuna kadar keyif alacağınız, duygu yüklü bir roman."
-The New York Times-


"Kimi zaman sevineceğiniz, kimi zaman gözlerinizin dolacağı ve kendinizden mutlaka bir şeyler bulabileceğiniz samimi bir roman. Tek kelimeye sığdırmak gerekirse, harikulade."
-Romantic Times-

Tur Takvimimiz
22 Nisan 2014
Tanıtım – Duyuru – Çekiliş
23 Nisan 2014
Pudra Tozu – Danielle’nin Değiştirdiği Bir Hayat
Kitap Tutkusu – Kitap Hakkındaki Yabancı Düşünceler
Kütüphanemden Kitap manzaraları – Kitabın İzinde Çocukluk Arkadaşlıkları
Fighting!! – Evlat Sevgisi


24 Nisan 2014
Yorum
Pudra Tozu
Kitap Tutkusu
Kütüphanemden Kitap Manzaları 
Fighting!! 


Çekiliş için tık tık!!

Katkılarından dolayı NOVELLA YAYINLARI’na teşekkür ederiz.

Hiç yorum yok: