27 Haziran 2013 Perşembe

Yeni Aldıklarım


Heeey! Ben geldim :) Sırf şu resmi kullanmak için dedim tabi bunu... Ölürüm sana, sen nasıl tatlısın böyle 10th!!! Bu resmi diziyi izlerken kendim çektim bu arada :p Neyse yüzümdeki aynı bu resimdeki gibi olan aptal gülümsemeyi ve salyalarımı silip yeni kitaplarımdan bahsediyorum hemen... Yepisyeni kitaplar aldım...  Yine Kitap Sihirbazı'ndan sipariş verdim. Ama bu seferki siparişim biraz yılan hikayesine döndü. Aslında başta benden kaynaklanıyordu ama sonra bir yanlış anlaşılma oldu sanırım. Aşağıda anlatacağım... Şöyle ki ufukta bir İzmir yolculuğum var ve o nedenle de hazırlıklar yüzünden biraz yolsuzum nakit konusunda... Neyseciğime hem Pudra Tozu'nun blog günü kitabını sipariş edeyim dedim. Sonra Erin Lurus'un Veroponen Hikayeleri serisinin 2. kitabı Bataklık da çıkmış, fırsat bu fırsat dedim. Siparişimde Okyanus da vardı yeni kapağıyla. Sonra havale yapamadım, mecbur kapıda ödemeye çevirmem gerekecekti siparişi. Telefon ettim sağolsunlar yardımcı oldular ancak kapıda ödemeyle hem havale indirimi gidiyor , kargo ücretine +5 tl de kapıda ödeme ücreti ekleniyor derken baktım bayağı nakitte sıkıntıda kalacağım, siparişten bir kitap çıkarayım dedim. Okyanusu daha önce okuduğum için onu çıkarayım nasılsa önümüzdeki ay yine sipariş vereceğim, o zaman eklerim dedim... Ama telefondaki görevli bana bu kitabı sırf benim için getirttiklerini söyleyince ne yalan söyleyeyim utandım biraz, tamam kalsın o zaman siparişte dedim.  
Sonraki gün kargom gönderilmiş mi diye baktım, gönderilmiş ama Okyanus iptal edilmiş. Bu sefer mail attım ama mailime dönmediler. Sonraki gün de kitaplarım geldi. Enteresan bir sipariş oldu yani... Neyse bir dahaki aya inşallah... Bu uzun ve sıkıcı girizgahtan sonra hala benden kaçmadıysanız kitaplara geçiyorum... 


Burada olmayan eksik kitap Pudracığımın blog günü kitabıdır. Acaba hangi kitap? :)

Bataklık: Of diyorum. Ne çok bekledim annem ben seni... Üstelik can alıcı alıntılarla yazar bu süreçte hiç yardımcı olmadı, aksine işkenceyi ağırlaştırdı :p Bekle beni!

Kır Zİncirlerini: Asi ve Maskesizden sonra bu kitabı bir türlü bulamadım. Dört bir yana da haber saldım, bulursanız tiz alın bana diye... Kitap sihirbazında da tükenmişti, gelince haber ver seçeneğini işaretlemiştim ve şansıma satışa açılmış yeniden. Nasıl atladım!!! <3

Tutkulu Notalar: İşin içinde aşk varr rock'n roll  \m/ var, üstelik büyük indirimde, kaçırmadım o nedenle :) Bakalım nasılmış. Pudradan bazı tüyolar aldım, ağzım açık kaldı ya neyse:)

Yüzleşme: Ne yalan söyleyeyim bu kitap hiç aklımda fikrimde yoktu, 1tl ydi :) Sırf o nedenle aldım, itiraf ediyorum. 

Ve son kitap Yanılmak Güzeldir: Bu da sitenin bana hediyesi. Bir aşkın hem kadın, hem erkeğin gözünden anlatılması. Bölüm bölüm ayrılmış kız ve erkeğin adına, ki kız erkeği çok severken, erkek ondan rahatsız oluyor, ilginç bir kitaba benziyor. Kendilerine bu güzel hediyeleri için teşekkür ediyorum ve yanlış anlaşılma olmasın siteyle aramda herhangi bir bana kitap gönderin, ben de tanıtımını yapayım anlaşması yoktur. Hepsi alın teri :P 

Yepisyeni kitaplarım böyle... Öpücükler...

9 yorum:

tarih84 dedi ki...

Bir dahaki alışverişim kitap sihirbazından olacak kıskandımmmmmm

Kır zincirlerini harikaa

Benherneysemo dedi ki...

Ben memnunum canım tavsiye ederim, gerçi son tavsiye ettiğim Kitap Tutkusu'na 7 tane Justin Bieber, One Direction ayracı göndermişlerdi :D

Kitap Tutkusu dedi ki...

Kitap sihiirbazı duy beni! Neden ama neden ikizime dolu hediyeler gönderirken bana justin bieber ve one direction ayracı yolladın hee neden?

Oyy kuzum keyifle oku! MCX!

Pınar Şentürk dedi ki...

kitap alışverişi yummy, çok güzeller :D Sadece Monica'yı okudum aralarından süperdi. Hediye kitabın filmi de vardı ben okuyana kadar belki yorum gelir (:

Benherneysemo dedi ki...

Hahah, beni daha çok seviyolar çünküümm :D

Benherneysemo dedi ki...

Kitap alışverişi hep yummydir :) O monica bana neler etti bulana kadar :) İlgimi çekti açıkçası hediye olan, okuyacağım bakalım. Sevgiler :)

Kitap Tutkusu dedi ki...

evet orası kesin! :D

Başak Kırmacı dedi ki...

Kitap siparişlerini hep sevmişimdir. En çok da yeni kitap kokusunu, süper ya! Kitaplarınız çok güzel. İyi okumalar...

Benherneysemo dedi ki...

İşte o ben! :) Çok ama çok severim .. Çok teşekkürler