12 Eylül 2013 Perşembe

OKUYAN KIZLAR KULÜBÜ 9: BLOG TUR - Karanlık Kalp - Lee Monroe - ArtemisHerkese merhaba,

OKK olarak hız kesmeden turlarımıza devam ediyoruz. Bu turumuzda “Karanlık Kalp” bize eşlik edecek! Kitabımız Dark Heart Triolog serisinin ilk kitabıdır. Konusuna gelirsek;

Jane Jonasın hiç arkadaşı yoktu. On altıncı yaşgünü yaklaşırken, peşini bırakmayan rüyalarından başka bir şey düşünemiyordu. Rüyalarında, birbirlerinin kaderi olduklarını söyleyen o yeşil gözlü genç kimdi? Neden onu bırakmıyordu?

Annesi, Janee sadece uyurgezer olduğunu söylüyordu ama Jane, gerçek dünyayla düş dünyasının birbirine geçtiğini adı gibi biliyordu. Sonunda, tuhaf bir şekilde, kasabaya yeni taşınan yakışıklı Evanla arkadaş olmuştu. Bu büyüleyici genç adamın gözü Janeden başkasını görmüyor gibiydi.


Jane de onu her şeyden çok istiyordu ama rüyalarındaki yabancı, aklını karıştırmaya devam ediyordu. Jane, iki dünyanın arasına sıkışıp kalmıştı. Biri, tanıdığı, henüz yeni bir aşk ve heyecanla dolu dünyasıydı. Diğeri ise meleklerin, kurtadamların ve onu baştan çıkarmaya çalışan karşı konulmaz bir yabancının yaşadığı karanlık ve tehlikeli bir dünya...
Tur takvimimiz:

12.09.2013

Tanıtım
Çekiliş: Fighting!

Çekiliş için tık tık!!

13.09.2013

The Reading Lady – Fantastik Seriler ve Artemis
Pudra Tozu – Sosyal Medyanın Her Alanında Artemis Yanımızda
Pudra Tozu – Çocukların Büyülü Dünyasını Artemis Büyükler İçin Araladı
Kitap Tutkusu – Yazar ve Seri Hakkında Bilgi
Kütüphanemden Kitap Manzaraları – Eğer Şizofren Değilseniz İki Dünya Arasında Nasıl Hayatta Kalırsınız?
Fighting!! – Bilinmeyen Diğer Dünya: Nissilium

14.09.2013

Yorum
The Reading Lady
Pudra Tozu
Kitap Tutkusu
Kütüphanemden Kitap Manzaraları
Fighting!!

2 KİŞİYE KİTAP HEDİYEKatkılarından dolayı Artemis Yayınları’na teşekkür ederiz.

Artemis Yayınları’nı takip edebileceğiniz sosyal medya ağları:


2 yorum:

OĞUZ ÇAKIR dedi ki...

Merhaba, ben de çok kitap okuyan ve okumayı seven biriyim. okuyan kızlar klübünü şans eseri sizin bloğunuzda gördüm. Ben d bir blog yazarıyım bu arada. Sistem ne şekilde işliyor ve ben nasıl üye olabilirim, bililendirirseniz sevinirim:)

Benherneysemo dedi ki...

Merhaba, biz birkaç kitapsever blogger olarak bu sevgiyi ortak olarak yaşayıp, kitaplarla ilgili çalışmalar yapıp, okuyuculara sunuyoruz. Siz de birkaç bloggerla birlikte bu tarz çalışmalar yapabilirsiniz ya da mevcut bir gruba dahil olabilirsiniz. Şimdiden iyi çalışmalar dilerim :)